5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: rezultatīvs Ungārijas un Portugāles duelis

Budapešta, 19:00 @ 15.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmā spēle nāves grupā Budapeštas stadionā, kur būs nodrošināts 100% apmeklējums. Skatītāju dos futbolistiem papildus futbolu rādīt atraktīvu futbolu. Portugāles krāšņa uzbrukuma līnija ar Krištianu Ronaldu un Brunu Fernandešu priekšgalā centīsies nodrošināt solīdu startu esošajiem Eiropas čempioniem. Problēmas portugāļiem var rasties aizsardzības labajā malā, kur slimības dēļ izkritis viens no izlases stūrakmeņiem – Žuau Kanselu.

Ungāri savās mājās spēlēs bez lielām zvaigznēm. Par komandas vadošajiem futbolistiem jāsauc RB “Leipzig” aizsargu Villiju Orbanu un tā paša kluba vārtsargu Gulači. Tomēr jāņem vērā, ka ungāri nezaudē jau 11 spēles pēc kārtas un itāliešu trenera Marko Rosi vadībā rāda stabilu sniegumu. Paredzu, ka arī mačā pret Portugāli ungāri varēs pārsteigt un gūt vismaz vienus vārtus, bet spēle kopumā būs gana rezultatīva

Prognozēju, ka būs vairāk par 2,5 vārtiem.

Prognoze precīza: Portugāles uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
KategorijaFutbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT