Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: rezultatīvi spēlēs “Oilers” un “Maple Leafs”

Edmontona, 4:00 @ 15.12.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Nacionālās hokeja līgas regulārā sezona turpināsies ar Kanādas divu komandu dueli, un mačs tiek gaidīts ar nepacietību, jo gan Edmontonas “Oilers”, gan Toronto “Maple Leafs” galvenie ieroči meklējami uzbrukumā.

Konors Makdeivids un Leons Draizaitls ieņem pirmās divas vietas rezultatīvāko spēlētāju, kamēr Ostons Metjūzs, iepriekšējās deviņās spēlēs guvis 11 vārtus, iesaistījās cīņā par labākā snaipera titulu.

Ar “Maple Leafs” līdzdalību jau septiņās spēlēs pēc kārtas gūti vismaz seši vārti, kamēr “Oilers” iestigusi piecu zaudējumu sērijā. Labā ziņa – Makdeivids un Draizaitls spēlēs pret aizsardzības līniju, kas pēdējos mačos izskatījusies caurstaigājama.

Līdz ar to prognozēju, ka uzspīdēs abu komandu līderi un mačs būs gana rezultatīvs, komandām kopā gūstot vairāk nekā sešus vārtus (over 6).

Likme atgriezta: “Maple Leafs” uzvara 5:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: vairāk par sešiem vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23