40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rennes” pozitīvi jānoslēdz sezona

Lille, 22:00 @ 21.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdienas vakarā Francijas futbola čempionātā gaidāma pēdējā spēļu diena. Kaut arī jau ir zināma Francijas čempione (PSG), kausa ieguvēja (“Nantes”) un viena izkritusī komanda (“Bordeaux”), pārējās pozīcijās intriga vēl ir visai liela. Arī Eirokausu zonā, kur ceturtās vietas īpašniece “Rennes” var gan izcīnīt sudrabu (uzvarot pašai, kā arī zaudējot Monako un Marseļai), gan arī nemaz netikt Eirokausos (reālākajā variantā – zaudējot pašai, kā arī uzvarot Strasbūrai un Nicai).

Divi zaudējumi izbraukumā pēc kārtas (1:2 Strasbūrā un Nantē) un tikai četras uzvaras iepriekšējās astoņās spēlēs nozīmē, ka “Rennes” daudz aktuālāka pašlaik ir cīņa par ceturtās vietas un Eiropas līgas grupu turnīra nosargāšanu, tomēr cerības izraut Čempionu līgas ceļazīmi nebūt nav mikroskopiskas – ja izdosies viesos pārspēt bijušo Francijas čempioni “Lille”, tad sagaidīt “Monaco” zaudējumu Lānsā pret sezonas atklājumu vai arī Marseļas zaudējumu mājās pret Eirokausu pretendenti Strasbūru nav nemaz tik bezcerīgi.

Lai nu kā, vispirms pašai gan būs jāuzvar, un izbraukums Lillē droši vien nav tas, kuru pēdējā kārtā gribētu sagaidīt komanda, kurai vēl kaut kas izšķiras. “Lille” gan, protams, vairs nav 2020./21. g. sezonas līmenī (iepriekšējās 11 spēlēs pieci zaudējumi, iepriekšējās deviņās mājas spēlēs bilance 2-3-4), un arī “Rennes” lielāko sezonas daļu priecējusi ar ļoti uzbrūkošu, skatāmu un, galvenais, arī saturīgu sniegumu, tādēļ trīs punktu izcīnīšanai vajadzētu būt pietiekami izpildāmam uzdevumam. Tie garantētu vismaz Eiropas līgas grupu turnīru, un tad jau atliktu gaidīt ziņas no citiem stadioniem.

Prognoze neprecīza: 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Rennes" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.81
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90