40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Red Wings” un “Oilers” priecēs ar vārtiem

Detroita, 2:30 @ 10.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Edmontonas “Oilers” ar desmit spēlēs izcīnītām deviņām uzvarām ir Rietumu konferences līdervienība. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz galvenais trumpis ir uzbrukums. Ar Konoru Makdeividu un Leonu Draizaitlu priekšgalā komanda vidēji spēlē iemetusi 4,5 vārtus.

Nākamajā spēlē pretī stāsies Detroitas “Red Wings”, kas tikusi pie divu uzvaru sērijas, šajos mačos gūstot attiecīgi četrus un piecus vārtus. Vairāk par 5,5 vārtiem bijis četros no pēdējiem pieciem “Red Wings” mačiem.

“Oilers” ir dominējošs spēks uzbrukumā. Komanda, kuras moto ir: “Iemetiet, cik varat, mēs iemetīsim, cik gribēsim!” Prognozēju, ka šajā spēlē redzēsim vismaz sešus vārtu guvumus (vairāk par 5,5).

Prognoze precīza: “Oilers” uzvara 4:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.67
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23