Prognoze: “Red Wings” un “Oilers” priecēs ar vārtiem

Detroita, 2:30 @ 10.11.2021

Prognoze precīza!

Edmontonas “Oilers” ar desmit spēlēs izcīnītām deviņām uzvarām ir Rietumu konferences līdervienība. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz galvenais trumpis ir uzbrukums. Ar Konoru Makdeividu un Leonu Draizaitlu priekšgalā komanda vidēji spēlē iemetusi 4,5 vārtus.

Nākamajā spēlē pretī stāsies Detroitas “Red Wings”, kas tikusi pie divu uzvaru sērijas, šajos mačos gūstot attiecīgi četrus un piecus vārtus. Vairāk par 5,5 vārtiem bijis četros no pēdējiem pieciem “Red Wings” mačiem.

“Oilers” ir dominējošs spēks uzbrukumā. Komanda, kuras moto ir: “Iemetiet, cik varat, mēs iemetīsim, cik gribēsim!” Prognozēju, ka šajā spēlē redzēsim vismaz sešus vārtu guvumus (vairāk par 5,5).

Prognoze precīza: “Oilers” uzvara 4:2

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.67
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
109
Precīzas
44
Zaudētas
61
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT