Prognoze: “Red Imps” vai “Riga” FC?

Gibraltārs, 19:00 @ 26.08.2021

Prognoze neprecīza!

Izšķirošo cīņu UEFA Konferences līgas kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Gibraltāra “Red Imps” un “Riga” FC. Pirmais mačs noslēdzās ar 1:1, taču, manuprāt, rīdzinieki bija pelnījuši uzvarēt, taču, lai gan komanda kontrolēja bumbu, tai neveicās. Domāju, ka ceturtdienas vakarā “Riga” turpinās izdarīt spiedienu.

Rīdziniekiem ir daudz labāks sastāvs, krietni profesionālāki spēlētāji, tāpat “Riga” FC ir krietni priekšā arī taktiskajās shēmās un disciplīnā. “Red Imps” futbolisti nav pieraduši vairāk kontrolēt bumbu un uzbrukt, un tādas pieredzes neesamība uz Eiropas skatuves pavērs vairāk iespēju “Riga” FC, īpaši jau ātrajos uzbrukumos.

Prognozēju, ka “Riga” FC izcīnīs pamatlaikā. Tiem, kam nepatīk riskēt, iesaku veikt prognozi uz to, ka rīdzinieki iekļūs grupu turnīrā, taču es saku, ka Latvijas čempione uzvarēs jau pēc 90 minūtēm.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Riga" FC uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT