40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Red Imps” vai “Riga” FC?

Gibraltārs, 19:00 @ 26.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izšķirošo cīņu UEFA Konferences līgas kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Gibraltāra “Red Imps” un “Riga” FC. Pirmais mačs noslēdzās ar 1:1, taču, manuprāt, rīdzinieki bija pelnījuši uzvarēt, taču, lai gan komanda kontrolēja bumbu, tai neveicās. Domāju, ka ceturtdienas vakarā “Riga” turpinās izdarīt spiedienu.

Rīdziniekiem ir daudz labāks sastāvs, krietni profesionālāki spēlētāji, tāpat “Riga” FC ir krietni priekšā arī taktiskajās shēmās un disciplīnā. “Red Imps” futbolisti nav pieraduši vairāk kontrolēt bumbu un uzbrukt, un tādas pieredzes neesamība uz Eiropas skatuves pavērs vairāk iespēju “Riga” FC, īpaši jau ātrajos uzbrukumos.

Prognozēju, ka “Riga” FC izcīnīs pamatlaikā. Tiem, kam nepatīk riskēt, iesaku veikt prognozi uz to, ka rīdzinieki iekļūs grupu turnīrā, taču es saku, ka Latvijas čempione uzvarēs jau pēc 90 minūtēm.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Riga" FC uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63