40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rayo Vallecano” svarīgā mačā uzvarēs “Sevilla”

Madride, 17:15 @ 19.02.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Rayo Vallecano” – “Sevilla” 1:1 (0:1)

Cilvēkam, kurš par Spānijas futbolu nav interesējies kopš maija, būtu pārsteigums, ieraugot, ka pašreizējā tabulā par Eirokausiem cīnās “Rayo Vallecano”, bet otrajā ešelonā atrofas “Sevilla”, kaut iepriekšējā sezonā komandas bija pretējās lomās, ieņemot 12. un 4. vietu. Madrides “Rayo Vallecano” ar 33 punktiem 21 spēlē ir sestajā pozīcijā un par pieciem punktiem atpaliek no Čempionu līgas zonas, bet “Sevilla”, ilgstoši kūlusies pa izkrišanas zonu, ar trim uzvarām četrās spēlēs un 24 punktiem sezonā beidzot pakāpusies uz 12. vietu, no bīstamās zonas atraujoties par četriem punktiem.

“Rayo Vallecano” sakarā vēl jābilst, ka reālais punktu skaits ir diezgan komplimentārs rādītajam sniegumam, jo ar 27,7 xP punktiem “Rayo Vallecano” no reālās tabulas atpaliek par pieciem punktiem un xP ziņā līgā ieņem tikai 11. vietu. Kaut arī xP liecina par daudz līdzvērtīgākiem spēku samēriem nekā reālā tabula, tas gan nemaina to, ka “Rayo Vallecano” tik un tā ir liekama nedaudz augstāk un ļoti labi spēlējusi pret otro ešelonu, kamēr “Sevilla” klupšanas akmens bijis tieši pirmais ešelons.

Pret apakšējo desmitnieku “Rayo Vallecano” 12 spēlēs ir sakrājusi 25 punktus, piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, nopelnījusi labu vārtu bilanci 19:9 un uzvarējusi arī Seviljā – 1:0. Savukārt “Sevilla” pret pirmo devītnieku nav uzvarējusi nevienā no desmit spēlēm (0-3-7, vārti 6:19). Svētdienas spēles kontekstā par labu Andalūzijas klubam nenāks arī kalendārs – ja “Rayo Vallecano” pēc klupiena pret priekšpēdējā vietā esošo “Getafe” (1:1) šai cīņai varēja gatavoties pilnu nedēļu, “Sevilla” fokuss šonedēļ bija uz ceturtdienas spēli Eiropas līgā pret Eindhovenas PSV. Pārliecinošā uzvara 3:0 varētu ļaut svētdien izlikt drusku optimālāku sastāvu, nekā treneri bija domājuši nedēļas vidū, taču šis optimālais sastāvs būs noguris, jo ceturtdien rotācija tika veikta pavisam nelielā apmērā. Vai, ja treneri tomēr izvēlēsies rotāciju, tad, protams, nāksies ziedot sastāva kvalitāti.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Rayo Vallecano" svarīgā mačā uzvarēs "Sevilla"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90