40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Raptors” no kļūdām mācīsies

Toronto, 21:00 @ 23.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdienas vakarā ceturto savstarpējo spēli Austrumu konferences 1. kārtā aizvadīs Toronto “Raptors” un Filadelfijas “76ers”. Ja pirmajās divās spēlēs Filadelfija dominēja, tad trešajā “76ers” pamatlaikā tā arī nevienu reizi nebija vadībā, taču izdevās panākt pagarinājumu, kurā, pateicoties Džoela Embīda tālmetienam, izcīnīta uzvara.

Protams, piedzīvojot zaudējumu tādā stilā, kāds tas bija trešajā spēlē, “Raptors” spēlētāju rokas varētu nolaisties, tomēr komandā ir īsti kapātāji, kuri nevēlēsies padoties, vēl jo vairāk savu skatītāju priekšā. Uzskatu, ka vieta progresam ir Fredam Vanvlītam, kurš nav rādījis to rezultatīvāko basketbolu, tāpēc varam cerēt lielas lietas no viņa ceturtajā mačā.

“76ers” pagaidām demonstrē, ka regulārās sezonas rezultāti neko nenozīmē, tomēr komanda nebija tālu no zaudējuma. Uzskatu, ka jaudas ceturtajai spēlei pietrūks un sērija atgriezīsies Filadelfijā, jo “Raptors” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Raptors” uzvara 110:102

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Raptors" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29