40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rangers” vai “Canadiens”?

Ņujorka, 2:00 @ 17.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Monreālas “Canadiens” pagājušajā sezonā negaidīti aizcīnījās līdz Stenlija kausa finālam. Par panākuma atslēgu kļuva spēle aizsardzībā. Bet – savainojuma dēļ no ierindas izkrītot labākajam aizsargam Šejam Vēberam, kā brīvajam aģentam prom dodoties labākajam centram Filipam Dano un atkarības ārstēšanas programmā iestājoties vārtsargam Kerijam Praisam, “Canadiens” sezona paredzami pārvērtusies par izdzīvošanas misiju.

Pēdējās sešās spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara, un gaidāmajā naktī uzdevums nebūs vieglāks. Viesos jāspēkojas pret Ņujorkas “Rangers”, kas guvusi trīs uzvaras pēc kārtas, izceļoties ar atzīstamu rezultativitāti. Pirmo vijoli joprojām spēlē Artēmijs Panarins, kuram blakus pulcējušies palīgi.

“Canadiens” aizvada vāju sezonu, un būs jānotiek brīnumam, lai komanda iesaistītos cīņā par izslēgšanas spēlēm. Savukārt “Rangers” sīksti spēkojas par divīzijas vadību. Līdz ar to paredzu Ņujorkas komandas uzvaru savā laukumā.

Prognoze precīza: “Rangers” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Rangers" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23