Randersa, 20:00 @ 19.08.2021

Likme atgriezta!

Pašreizējā Dānijas futbola čempionāta līdere “Randers” FC, kas piecās spēlēs tikusi pie četrām uzvarām un neizšķirta, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas “play-off” kārtā spēlēs pret Turcijas “Galatasaray”. Tikai iepriekšējā nedēļā sākās sezona Turcijā, un “Galatasaray” izcīnīja uzvaru.

Protams, ka fiziskās sagatavotības ziņā “Randers” atrodas daudz patīkamākā situācijā, jo “Galatasaray” tikai pamazām uzņem ritmu. Pirmajā spēlē turku kluba rindās bija ļoti interesants incidents, jo spēles gaitā radās konflikts starp diviem spēlētājiem un brazīlietis Markao sāka sist komandas biedru.

“Galatasaray” vienmēr bijušas problēmas pret Skandināvijas komandām, vasaras sezonā spēlēt pret šīm komandām ir grūti, turklāt iekšējais konflikts neliecina ne par ko labu. Prognozēju, ka “Randers” izcīnīs uzvaru, taču likme ir bez neizšķirta iespējas.

Likme atgriezta: neizšķirts 1:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Randers" uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT