40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Randers” pret problēmu mākto “Galatasaray”

Randersa, 20:00 @ 19.08.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Pašreizējā Dānijas futbola čempionāta līdere “Randers” FC, kas piecās spēlēs tikusi pie četrām uzvarām un neizšķirta, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas “play-off” kārtā spēlēs pret Turcijas “Galatasaray”. Tikai iepriekšējā nedēļā sākās sezona Turcijā, un “Galatasaray” izcīnīja uzvaru.

Protams, ka fiziskās sagatavotības ziņā “Randers” atrodas daudz patīkamākā situācijā, jo “Galatasaray” tikai pamazām uzņem ritmu. Pirmajā spēlē turku kluba rindās bija ļoti interesants incidents, jo spēles gaitā radās konflikts starp diviem spēlētājiem un brazīlietis Markao sāka sist komandas biedru.

“Galatasaray” vienmēr bijušas problēmas pret Skandināvijas komandām, vasaras sezonā spēlēt pret šīm komandām ir grūti, turklāt iekšējais konflikts neliecina ne par ko labu. Prognozēju, ka “Randers” izcīnīs uzvaru, taču likme ir bez neizšķirta iespējas.

Likme atgriezta: neizšķirts 1:1

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Randers" uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63