40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rams” vai “Vikings”?

Minesota, 20:00 @ 26.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Interesanta cīņa svētdien paredzēta Minesotā! Vikingiem šo uzvaru vajag kā ēst, lai turpinātu cīņu par “playoff”, taču Losandželosas komandai ir jāturpina krāt uzvaras, lai saglabātu vietu “playoff”, kā arī nodrošinātu sev vismaz vienu mājas spēli tajos.

Šajā spēlē “Rams” turpinās meklēt savu rokrakstu. Neapšaubāmi talantīga komanda gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, taču sezonas vidū piedzīvoti daži negaidīti zaudējumi, kuros parādīts negaidīti slikts sniegums. Uz sezonas beigām gan komanda izskatās vairāk atguvusies un ticu, ka šī augšupeja turpināsies. Par aizsardzību šaubu nav – kaut arī tikai 12. vieta NFL pēc ielaisto punktu skaita, tomēr jāatzīst, ka “Rams” bija diezgan smags spēļu kalendārs, kur sanāca tikties ar daudziem NFL smagsvariem.

“Vikings” tomēr neattaisno savu “playoff” cerību statusu. Komanda turpina atrasties pie “playoff” vārtiem – vienu nedēļu esot iekšā, citu ārā. Aizsardzībai ļoti grūti klājas pret skriešanas uzbrukumu un pēdējā laikā arī pret piespēlēm. Uzbrukumā komandai ir labi ieroči, taču uz sezonas beigām joprojām jūtama trūkstošā “ķīmija” starp “quarterback” Kirku Kazinsu un piespēļu ķērājiem.

Uzskatu, ka “Rams” aizsardzības spiediens liks Vikingiem biežāk skriet ar bumbu, jo Kazinsam vienkārši trūks laika tālajām piespēlēm, un ticu, ka “Rams” atgūs savu statusu pirms “playoff” kā vieni no favorītiem uz kausu! Prognozēju “Rams” uzvaru ar vismaz 3 punktiem.

Prognoze precīza: “Rams” uzvara 30:23

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Rams" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.93
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54