40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Puskas Akademia” dominēs

21:00 @ 29.07.2021

Aizvadītajā UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē RFS mājās pārsteidza visus – gan ekspertus, gan līdzjutējus, ļoti pārliecinoši ar rezultātu 3:0 uzveicot Ungārijas komandu “Puskas Akademia”. Neskatoties uz to, es domāju, ka izbraukumā neies tik viegli un “Puskas Akademia” dominēs. Sagaidu no Ungārijas kluba ļoti lielu spiedienu jau no mača pirmajām minūtēm, tomēr domāju, ka nākamajā kārtā iekļūs RFS.

Prognozēju, ka atbildes spēli uzvarēs “Puskas Akademia” ar handikapu (2), jo pirmajā mačā pretinieku komandai daudz kas neizdevās. Viņi būs daudz vairāk fokusējušies un nebūs vairāk, ko zaudēt, savukārt RFS pieredze šāda līmeņa mačos nav bijusi nemaz tik liela.

Prognoze: "Puskas Akademia" ar handikapu (-2)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63