Eindhovena, 22:00 @ 21.07.2021

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtā šovakar tiksies Nīderlandes “PSV Eindhoven” un Turcijas “Galatasaray”. Līdz šim PSV aizvadījusi tikai trīs pārbaudes spēles, jo Nīderlandes čempionāts vēl nav sācies, un to pašu var teikt arī par “Galatasaray”.

Par sliktu turku komandai spēlē tas, ka sastāva komplektācija vēl nav pabeigta, jo starpsezonā vairāki futbolisti aizgāja prom, taču aizstājēji vēl nav atrasti, tādējādi sastāvs palicis vājāks, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. PSV ir aptuveni tādā pašā līmenī kā pagājušajā sezonā.

Ņemot vērā, ka “Galatasaray” cīnās ar sastāva problēmām, tas radīs arī problēmas aizsardzībā, un būs rezultatīvs mačs. Prognozēju, ka spēlē būs vairāk par 2,5 gūtiem vārtiem.

Prognoze precīza: PSV uzvara 5:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT