40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: PSV un “Galatasaray” aizvada pirmo cīņu

Eindhovena, 22:00 @ 21.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtā šovakar tiksies Nīderlandes “PSV Eindhoven” un Turcijas “Galatasaray”. Līdz šim PSV aizvadījusi tikai trīs pārbaudes spēles, jo Nīderlandes čempionāts vēl nav sācies, un to pašu var teikt arī par “Galatasaray”.

Par sliktu turku komandai spēlē tas, ka sastāva komplektācija vēl nav pabeigta, jo starpsezonā vairāki futbolisti aizgāja prom, taču aizstājēji vēl nav atrasti, tādējādi sastāvs palicis vājāks, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. PSV ir aptuveni tādā pašā līmenī kā pagājušajā sezonā.

Ņemot vērā, ka “Galatasaray” cīnās ar sastāva problēmām, tas radīs arī problēmas aizsardzībā, un būs rezultatīvs mačs. Prognozēju, ka spēlē būs vairāk par 2,5 gūtiem vārtiem.

Prognoze precīza: PSV uzvara 5:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.77
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63