40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pret Maiami ir grūti

Atlanta, 2:00 @ 23.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Trešo spēli Austrumu konferences 1. kārtā naktī uz sestdienu aizvadīs Atlantas “Hawks” un Maiami “Heat”. Pirmajos divos mačos apliecinājusies Maiami dominance. Ja pirmajā spēlē Atlantai lielu variantu nebija, otrajā komanda saņēmās un vēl dažas minūtes līdz beigām mīnusi bija nelieli, bet ar Džimija Batlera un Tailera Hero pūlēm “Heat” uzvarēja.

Tagad sērija pārcēlusies uz Atlantu, tomēr šajā mačā par favorīti uzskatu Maiami. “Hawks” joprojām spēlēs bez Klinta Kapelas, kurš bijis svarīgs spēlētājs garajā galā un ļoti pietrūcis šajā sērijā. Regulārajā sezonā “Heat” vienreiz uzvarēja Atlantā, turklāt komanda noteikti gribēs pēc iespējas ātrāk noslēgt sēriju, ņemot vērā, ka arī Filadelfijas “76ers” ir tuvu tam, lai tiktu tālāk.

Otrajā spēlē lielisks bija Džimijs Batlers, un tādā garā viņš turpinās. “Heat” komanda ir labāka abos laukuma galos, tai ir krietni lielāka pieredze, kā arī labāks treneru korpuss, tāpēc prognozēju Maiami uzvaru sērijas trešajā spēlē.

Prognoze neprecīza: “Hawks” uzvara 111:110

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Heat" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29