40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Predators” pret “Avalanche”

Nešvila, 3:00 @ 17.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālās hokeja līgas klubs Nešvilas “Predators” savā laukumā uzņems Kolorado “Avalanche”. Abām komandām ir piecu uzvaru sērijas. Vairākas komandas krietni skārusi Covid-19 pandēmija, un arī vairāki “Predators” spēlētāji nonākuši protokolā – aizsargs Bens Hārpurs, uzbrucēji Mikaels Granlunds, Raiens Džohansens, Mets Lafs, Maikls Makarons un Filips Tomasino.

Spēlējot pilnos sastāvos, “Avalanche” pirms nepilnām trim nedēļām savā laukumā uzvarēja ar 6:2. Arī šoreiz Kolorado dominējošais uzbrukums, kas jau deviņās spēlēs pēc kārtas iemetis ne mazāk par trim vārtiem, būs favorītu lomā, tāpēc prognozēju “Avalanche” uzvaru pār “Predators” pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Predators” uzvara 5:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Avalanche" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23