40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Praiss uguņos pret Oliveiru

Lasvegasa, 3:45 @ 03.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“UFC fight night 193 Walker vs Santos” ietvaros būs ļoti daudz skatāmu cīņu. Īsa nakts ir garantēta. Viena cīņa, kura piesaista man uzmanību, ir Niko Praiss pret Aleksu Oliveiru. Praiss ir nenosakāmas specialitātes cīkstonis, kura cīņas vienmēr ir ļoti skatāmas.

Niko cenšas cīnīties kājās, izmantojot kikboksa tehniku, taču nebaidīsies arī cīnīties parterī. Praisa kontā ir 14 uzvaras un no tām 10 ir ar nokautu. Ir arī 5 zaudējumi. Niko cīņas stils ir agresīvs līdz spēku izsīkumam, kur regulāri tiek meklēts viens nokautējošais sitiens.

Alekss Oliveira, kaut arī tikai gadu vecāks par Niko, tiek uzskatīts par kārtīgu UFC veterānu, un 20 aizvadītas cīņas UFC to noteikti apstiprina. Arī Oliveira ir diezgan haotisks cīkstonis, kurš nebaidās ne cīnīties stājā, ne uz zemes, taču acīmredzami cīkstoņa labie gadi ir aiz muguras. Pēdējās 7 cīņās piedzīvoti 5 zaudējumi, kur daži no tiem ar ļoti grūti skatāmu iznākumu.

Oliveiras cīņas kādā brīdī paliek par asiņainu haosu oktagonā. Acīmredzami – Oliveira vairs nespēj turēt sitienus tik labi kā agrāk, un arī izturība, šķiet, zūd, taču tas, ko vienmēr par viņu zinām, – Oliveira cīnīsies līdz pēdējam.

Šajā cīņā paredzu Niko Praisa uzvaru un to, ka cīņa beigsies priekšlaicīgi. Tam par pamatu lieku Oliveiras vājo sniegumu pēdējās cīņās un Niko Praisa agresiju, kad viņš jūt, ka cīņu ir iespējams uzvarēt konkrētajā momentā.

Prognoze neprecīza: Praisa uzvara pēc punktiem

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Praisa uzvara ar TKO, KO vai submission
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54