Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: portugāļi turpinās ar panākumu

Minhene, 19:00 @ 19.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Plkst. 19:00 Eiropas futbola čempionātā savā starpā spēkosies pašreizējie Eiropas čempioni portugāļi un Vācijas izlase. Duelis risināsies Minhenē un vācieši būs apņēmības pilni gūt trīs punktus. Portugāle savā pirmajā mačā galotnē pārspēja ungārus, savukārt Vācija piekāpās Francijai, kaut rādītā spēle nebija slikta.

Vācija šajā duelī varētu spēlēt ļoti agresīvi, bet tas atbilst portugāļu spēles stilam, kuru viens no lielākajiem trumpjiem ir pretuzbrukumi. Vācieši, visticamāk, pārņems bumbas kontroli un vairāk domās par uzbrukumu, kas Portugālei dos iespējas doties ātrajos pretuzbrukumos.

Eiropas čempioniem ir arī ļoti spēcīga aizsardzība un, ja viņiem izdosies izvirzīties vadībā pirmajiem, Vācijas futbolistiem būs ļoti grūti atspēlēties.

Prognoze: Portugāles uzvara (Likme bez neizšķirta).

Prognoze neprecīza: Portugāle – Vācija 2:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Portugāles uzvara (Likme bez neizšķirta)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63