Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Pliškova un Basilašvili uzvarēs

Madride, 15:45 @ 30.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Madrides WTA 1000 turnīrā piektdien 1. kārtā tiksies Karolīna Pliškova un jaunā amerikāniete Koko Gofa, savukārt Minhenē ATP 250 sacensību ceturtdaļfinālā uzvarētāju noskaidros Nikolozs Basilašvili un Norberts Gombošs.

Pliškova šobrīd ir 8. labākā tenisiste pasaulē un šajā turnīrā izsēta ar 6. numuru. Madrides turnīrs norisinās uz māla, un tas nav Pliškovas mīļākais segums, taču Štutgartes turnīrā, kur arī ir māls, viņa rādīja labu sniegumu un trešajā kārtā tikai trīs setu cīņā piekāpās nākamajai čempionei Ešlijai Bartijai. Jāņem arī vērā, ka Madrides turnīrs ir ļoti prestižs un tajā var izcīnīt gan vērtīgos ranga punktus, gan lielas naudas balvas.

Tikai 17 gadus jaunā Gofa Madridē aizvadījusi dubultspēļu maču, kurā piedzīvots zaudējums, bet vienspēlēs amerikāniete pēdējo reizi startēja aprīļa ievadā Čarlstonā, kur tika piedzīvots zaudējums jau 2. kārtā.

Basilašvili un Gomboša dueli Minhenē var raksturot kā divu dažādu tenisa spēlētāju tikšanos. Gruzīns Basilašvili ir ļoti neparedzams tenisists, taču kopumā atbilst augstākās raudzes spēlētājam, rangā ieņem 35. vietu un visas karjeras garumā demonstrējis labu sniegumu uz māla. Gombošs ir vairāk “Challenger” līmeņa tenisists, ar lieliem panākumiem neizceļoties.

Ekspreša prognoze: Pliškovas uzvara (koeficients 1,67) x Basilašvili uzvara (koeficients 1,60)

Prognoze precīza: Pliškova uzvara 5:7, 6:3, 6:2, Basilašvili uzvara 6:4, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Pliškovas uzvara x Basilašvili uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.67
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73