Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Pliškova pret Aņisimovu

Ņujorka, 4:00 @ 03.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz piektdienu notiks cīņa par iekļūšanu “US Open” 1/16 finālā starp Karolīnu Pliškovu un Amandu Aņisimovu. Rangā, protams, augstāk atrodas Pliškova, kura ir 4. labākā tenisiste pasaulē šobrīd, savukārt Aņisimova ieņem 75. vietu. Līdzšinējās trīs tikšanās reizēs uzvarējusi Pliškova.

Ziemeļamerikā Pliškova šosezon spēlējusi labi. Monreālas turnīrā čehiete sasniedza finālu, savukārt Sinsinati viņa aizspēlējās līdz pusfinālam. Ņujorkā viņa ieradusies labā formā un pirmajā mačā izdevās pieveikt Katerīnu Maknelliju ar 6:3, 6:4.

Jau kopš sezonas sākuma Aņisimova ir savas spēles meklējumos, taču progress nav redzams. Vienā no zāles turnīriem, kas nav prestižs, viņa spēlēja ceturtdaļfinālā, savukārt Monreālā tika iekļūts astotdaļfinālā. “US Open” pirmajā kārtā Aņisimova tika galā ar Zarinu Dijasu (7:5, 6:2), un panākums tika gūts arī tāpēc, ka pretiniecei bija lielas problēmas ar savu servi.

Visās trīs savstarpējās spēlēs Aņisimova nespēja uzvarēt vismaz vienu setu pret Pliškovu. Neuzskatu, ka kaut kas šajā reizē mainīsies, tāpēc prognozēju, ka Pliškova uzvarēs ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: Pliškovas uzvara 7:5, 6:7(5), 7:6(7)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Pliškovas handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19