40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Pļaviņš un Točs izcīnīs 3. uzvaru

Tokija, 9:00 @ 31.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Tokijas olimpisko spēļu vīriešu pludmales volejbola turnīrā sestdienas rītā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sacentīsies ar Meksikas pārstāvjiem Hosē Gaksiolu un Hosē Rubio. Dueti atrodas diametrāli pretējās situācijās, jo mūsējie tikuši pie diviem panākumiem, kamēr meksikāņi abus mačus zaudējuši.

Uzskatu, ka Latvijas duets ir ieskrējies, jo pēdējā spēlē izcīnīta uzvara pār pasaules čempioniem no Krievijas. Sniegumam jāpaliek aizvien labāk, turklāt spēles ievads pret krieviem nebija tas pozitīvākais, taču Pļaviņš un Točs atrada pareizos vārdus un ievirzīja spēli pozitīvajā gultnē.

Gaksiola un Rubio īsti par neko necīnās, līdz ar to motivācija nebūs tā augstākā, kamēr latvieši noteikti gribēs pabeigt grupu turnīru ar panākumu, tāpēc prognozēju, ka latvieši uzvarēs ar četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: Gaskiola un Rubio uzvara 2-0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Pļaviņa un Toča handikaps -3,5
Veikt likmi
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63