40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pirmās spēles bijušas emocionālas

Rīga, 19:40 @ 08.04.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Trešā spēle finālsērijā. Spēle norisināsies “Volvo ledus hallē”, kura nav mājas ledus halle nevienai no komandām. Protams, Latvijas čempionātā mājas halle Rīgas apkārtnē ir visai nosacīts termins, jo visi spēlētāji daudz ir slidojuši šajās hallēs.

Pirmajās divās spēlēs bija novērojams aktīvs hokejs, un ļoti daudz ko izšķīra tieši disciplīna laukumā. Divi no četriem vārtiem pamatlaikā tika gūti, kādai no komandām spēlējot vairākumā. Ļoti aktīvs un emocionāls hokejs pirmajos divos “Olimp/Venta 2002” un “Zemgale/LLU” dueļos, tiesa, pusfināli bija vēl emocionālāki, kas noteikti kādā no spēlēm varētu rezultēties vārtos.

Manuprāt, koeficients ir pārāk augsts uz to, ka būs vairāk par pieciem (5) vārtiem. Es redzu šo spēli kā sešu vārtu maču, taču, ja būs pieci, tad likme tiks atgriezta.

Likme atgriezta: “Zemgales” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: vairāk par 5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64