Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Pimblets vai Vendramini?

Lasvegasa, 23:15 @ 04.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdien Latvijas skatītājiem ļoti pieejamā laikā Lasvegasā notiks UFC cīņu šovs, kurā “main card” ievada cīņa būs starp jauno un perspektīvo angli Padiju Pimbletu un brazīlieti Luidži Vendramini. Liverpūles cerība Pimblets ir 26 gadus vecs cīkstonis, ap kuru sacelta liela ažiotāža.

19 cīņās gūstot 16 uzvaras, pie tam 12 no tām noslēdzot priekšlaicīgi, Pimblets ir pierādījis, ka var cīnīties augstākajā līmenī. Šī būs viņa debija UFC. Pimbleta galvenie trumpji ir viņa vispusība – uz zemes ir prieks skatīties viņa džiu – džitsu prasmes, kājās varam vērot viņa džudo tehniku. Ar boksu un kikboksu Pimbletam noteikti ir kur piestrādāt, jo īpaši aizsardzībā, taču cīkstonis ir spējis 5 cīņas uzvarēt ar nokautu/tehnisko nokautu.

Luidži Vendramini ir brazīliešu cīkstonis, kurš arī ir vispusīgs, taču es uzskatu, ka pārāks par Pimbletu viņš varētu būt tikai boksa disciplīnā. Arī Vendramini, kā jau brazīlietis, ļoti labi pieprot džiu – džitsu, taču šīs prasmes viņam nav Pimbleta līmenī.

Ja Pimbletam nesagriezīsies galva no debijas lielākajā cīņu organizācijā UFC, uzskatu, ka viņš uzvarēs šo cīņu. Šeit grūtākais man būtu prognozēt metodi ar kuru tiks gūta uzvara, ņemot vērā cik ļoti vispusīgs ir Pimblets, taču šoreiz prognozēju, ka cīņa tiks uzvarēta priekšlaicīgi!

Prognoze precīza: Pimbleta uzvara ar KO 1. raundā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Pimbleta uzvara ar TKO, KO vai DQ
KategorijaUFC
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54