Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Petkim” un “Tofas” duelis

Izmira, 17:00 @ 15.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola līgā ceturtdien savā starpā sacentīsies “Petkim Spor” un “Tofas”. Mājiniece “Petkim” šobrīd atrodas 15. vietā ar deviņām uzvarām un 17 zaudējumiem, bet “Tofas” bilance ir krietni labāka – 16 uzvaras, 11 zaudējumi un 5. vieta.

Lai gan 15. vieta tabulā šobrīd nozīmētu to, ka “Petkim” nākamajā sezonā nespēlētu Turcijas augstākajā līgā, komanda aizvadījusi par vienu vai divām spēlēm mazāk nekā pārējās vienības, līdz ar to jau tagad ir skaidrs, ka vieta līgā tiks saglabāta. Pēdējās četrās spēlēs “Petkim” piedzīvojusi zaudējumus, lielas motivācijas cīnīties komandai nebūs, turklāt viens no līderiem jau ir vienojies ar Grieķijas komandu. Vēl viens būtisks faktors – “Petkim” nav spēlējusi pēdējās divarpus nedēļas.

“Tofas” pēdējā Turcijas līgas spēlē tikai ar diviem punktiem zaudēja “Anadolu Efes”. Komanda uzņēmusi ļoti labu formu, jo FIBA Čempionu līgā izdevās kvalificēties TOP8 turnīram, bet Turcijas līgā pirms mača ar “Efes” bija trīs uzvaru sērija. Spēle “Tofas” komandai ir svarīga arī tādēļ, ka var tikt izcīnīta 4. vieta, kas nozīmētu sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēlēs.

Prognozēju, ka “Tofas” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņu punktu pārsvaru (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: “Tofas” uzvara 83:62

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Tofas" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63