40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pēdējā laikā uzvar “Bruins”

Monreāla, 1:00 @ 22.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pienākusi pēdējā diena, kad komandām ļauts veikt maiņu darījumus, un tas nozīmē tikai vienu – regulārās sezonas noslēguma tuvošanos un Stenlija kausa klauvēšanu pie durvīm. Pirms gada Monreālas “Canadiens” pārsteidzoši tika līdz finālam, bet šajā sezonā dažādu iemeslu dēļ meklējama Austrumu konferences pagrabā.

Tikmēr Bostonas “Bruins” jau daudzus gadus nemainīgi tiek pieskaitīta favorītēm, un pirms dažām dienām pastiprināja aizsardzības bastionus, iemainot zviedru Hampusu Lindholmu, ar kuru tūdaļ tika noslēgts astoņu gadu līgums par 52 miljoniem ASV dolāru.

Dueļiem starp “Bruins” un “Canadiens” agrāk bija ļoti spoža aura, bet pēdējā laikā uzvar tikai viena komanda. Arī šajā sezonā. Bostona ņēmusi virsroku abos savstarpējos dueļos ar gana pārliecinošiem rezultātiem – 5:2 un 5:1.

Jāņem vērā, ka “Bruins” šoreiz nepalīdzēs komandas kapteinis Patrīss Beržerons, taču – Monreālā problēmu ir krietni vairāk.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bruins" handikaps -1 pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.86
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23