Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Patriots” turpinās uzvaru gājienu

Atlanta, 3:20 @ 19.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ceturtdienas naktī uz piektdienu notiks interesanta spēle starp Jaunanglijas “Patriots” un Atlantas “Falcons”. “Patriots” šosezon mums ienes naudu – turpinu ticēt viņiem. “Patriots” ir šīs sezonas Fēnikss, kurš atdzimst no pelniem! Pēc ļoti švakas pagājušās sezonas un šīs sezonas sākuma “Patriots” sevi nostādījuši atpakaļ uz “playoff” takas,  gūstot 4 uzvaras pēc kārtas un ne tikai pret sliktām komandām.

Maks Džounss ar katru spēli spēlē arvien labāk, uzbrukums izskatās labāk – ir daudzpusīgs, un aizsardzība nenoliedzami uzlabo savu spēli. Taču ar to ir interesanti – otrā vieta līgā vidēji ielaisto punktu ziņā, taču tabulas vidusdaļā ielaisto jardu ziņā pretiniekiem skrienot. Vai Atlantai ir labi skrējēji? Jā un nē. “Patriots” trumpis noteikti ir arī treneru korpuss – Bila Beličeka autoritāte vien neļaus komandai atslābt vai nesagatavoties spēlei.

Atlantas komandai šogad bukmeikeri lielas iespējas neprognozēja, un daļēji tas ir piepildījies – aizsardzība ielaiž vidēji gandrīz 30 punktus spēlē, savukārt uzbrukums labi izskatās tikai pret vājām aizsardzībām, ar izņēmumu pret “Saints” komandu. “Falcons” galvenais trumpis ir cilvēks amfībija Kordarels Patersons, kurš var gan skriet ar bumbu, gan ķert piespēles un viņa spēli ir prieks vērot. Šī gada drafta 4. izvēle “tight end” spēlētājs Kails Pits ir NFL limeņa spēlētājs, taču acīmredzami vēl pazaļš.

Šī ir piektdienas spēle, kurās mēdz notikt brīnumi, taču neļauju šim faktam apgrūtināt manu izvēli. Uzskatu, ka “Patriots” apzinās faktu, ka, lai tiktu “playoff”, ir obligāti jāuzvar šādas turnīra lejasgala komandas, līdz ar to komanda būs motivēta un cīņasspars būs uz 100%.

Prognozēju “Patriots” uzvaru ar vismaz 7 punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: “Patriots” uzvara 25:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Patriots" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54