40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze par cīņu Džošua vs. Puļevs

Tottenham Hotspur Stadium @ 12.12.2020
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!
*Džošua uzvarēja devītajā raundā

Viennozīmīgi, domāju, ka Džošua uzvarēs šo cīņu un izdarīs to ar nokautu. Uzskatu, ka nokauts notiks no 8. – 12. raundā, tadēļ izvēlos likmi par raundu skaitu – virs 7,5. Puļevs nav slikts bokseris, reitingā ieņem 11.vietu, tomēr viņam jau ir 39 gadi un viņš regulāri neboksē ar tāda līmeņa bokserim kā Džošuā.

Jā, viņam bija cīņa ar Kļičko, tomēr visus 12 raundus pret Džošua viņš nenoturēsies. Entonijs regulāri ir cīņas noslēdzis ar nokautu. Skaidrs, ka izņēmums bija duelis pret Endiju Ruisu, kur brits boksēja ļoti piesardzīgi. Vēl viņam neizdevās nokautēt Džozefu Pārkeru, bet Austrālijas bokserim ir ļoti stipra galva – viņš gan vairākas reizes krita, tomēr cīņa beidzās pēc punktiem.

Var vilkt paralēles ar Povetkinu, jo arī Puļevs ir pietiekami vecs bokseris. Džošua ar Povetkinu tika galā septiņos raundos, bet domāju, ka Puļevs varētu izturēt vismaz vienu raundu ilgāk.

Cīņa norisināsies 12. decembrī Londonā.

Džošua pret Puļevu – koeficienti un labākās likmes

Prognozes rezultāts:Precīza
Raundu skaits virs 7,5
Veikt likmi
KategorijaBokss
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Ņikita Smirnovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls bokseris
Bokseris un atraktīva personība ar savu "Youtube" šovu. Piedalījies lielākajos "LNK Boxing" turnīros, kā arī divas reizes kļuvis par Latvijas čempionu amatieru boksā. Eksperts ne tikai boksā, bet arī citos cīņas sportos, tādēļ sniedz prognozes arī uz UFC un citiem MMA turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes6
Precīzas5
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+3,34