40 EUR bezriska likme
Saņemt

Džošua pret Puļevu – koeficienti un labākās likmes

Entonijs Džosua un Kubrats Puļevs, likme.tv
11. decembris, 2020, 11:31

Šī ir cīņa, kurā britam Entonijam Džošua būs jāaizstāv sev piederošos četrus titulus smagsvaros – Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) versijās. Viņa pretinieks būs bulgāru bokseris Kubrats Puļevs. Cīņu paredzēts aizvadīt  ”The SSE” arēnā Vemblijā, Londonā, kas varēs pulcēt arī līdz 1000 līdzjutējiem. Norises laiks paredzēts 13.decembrī, 24:00 pēc Latvijas laika.

Koeficienti

BukmeikersDžošua uzvaraPuļeva uzvara
Betsafe 1.07 6.60
Optibet 1.09 6.40
11.lv 1.08 6.50
Pafbet 1.11 7.00

 

Skatoties pēc bukmeikeru kantora “Pafbet” piedāvātajām likmēm, bulgāra uzvara šķiet visai nereāla, Entonija Džošua iespējas uzvarēt tiek vērtētas teju ar 90% iespējamību, savukārt bukmeikeri piešķīruši ļoti augstu koeficientu – 7.00 Puļeva uzvarai.

Uzmanības vērts ir arī “Betsafe” piedāvājums, jo uzņēmums ir dod iespēju izdarīt likmi arī uz neizšķirta iespēju, šo opciju apzīmogojot ar koeficientu 35.00, ņemot vērā cīnītāju dažādos boksa klases līmeņus šāds iznākums škiet neiespējams.

Likmes

Savas karjeras laikā Entonijs Džouša ir guvis uzvaru priekšlaicīgi 21 no 23 uzvarām 24 cīņās, taču ņemot vērā to, ka tas nav noticis pēdējās divās viņa cīņas, “11.lv” piedāvā samērā augstu koeficientu uz to, ka cīņa tiks pabeigta priekšlaicīgi – 1.33, šādu pašu opciju piedāvājumā ir izlikuši arī „Pafbet”, savukārt uz to, ka Entonijs uzvarēs pēc tiesnešu lēmuma rādītājs ir pielīdzināts 4,50.

Pēdējās septiņas no astoņām cīņām Džošua ir pabeidzis vēlāk par sesto raundu, savukārt pirms tam mačus bija pabeidzis kā īsts „KO artist”, jeb nokautu speciālists. Šī nebūs cīņa kurā viņš ieturēs distanci un boksēs ieturēti, tadēļ tiem, kuri vēlas iegūt lielāku labumu no lielāka koeficienta noteikti ir vērts izvēlēties „Pafbet” piedāvāto variantu „Džošua uzvara laikā no 1.-6. raundam”, kam piemērots koeficients 2.20.

Savukārt tiem, kuri tic, ka vēsture atkārtosies un tāpat kā iepriekšējos trīs gados, kad Džošua savas cīņas nepabeidza ātrāk kā septiņos raundos būs ideāli piemērota prognoze no jau minētājiem „Pafbet, kuri variantā „Uzvara Džošuā laikā no 7.-12.raundam” ir piemērojuši vilinošu 2.80 koeficientu.

Statistika un dati par bokseriem

DžošuaPuļevs
24Cīņas29
23Uzvaras28
21KO (Nokauti)14
1Zaudējumi1
198Garums194
111Svars112
30Vecums38


Entonijs Džošua

Patreiz čempions Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) versijās smagsvaros. Kā amatieris ir 2012.gadā izcīnījis zelta medaļu Londonas vasaras olimpiskajās spēlēs.

Abiem bokseriem cīņa bija paredzēta jau 2017.gadā, taču bulgāru bokseris tika savainots un cīņu diemžēl nācās pārcelt. Pēc tā Entonijam izdevās sekmīgi trīs reizes aizstāvēt savu čempiona titulu.

Šajā cīņā Džouša priekšrocības būs ātrums, spēcīgais džebs, un spēja kontrolēt distanci starp sevi un pretinieku. Visticamāk viņš centīsies piebeigt savu 38 gadus veco oponentu jau no paša ciņas sākuma, lai to maksimums pabeigtu laikā starp 5-6 raundu. Pastāv liela iespēja, ka cīņa beigsies ar nokautu.

Kubrats Puļevs

Amatieros bijis Eiropas čempions 2008.gadā, bronzas medaļas ieguvējs Pasaules Čempionātā 2005.gadā un 2006.gadā Eiropas čempionātā. Bijis starp obligātajiem pretendentiem IBF par pasaules titulu 2017 gadā un laikā no 2018.gada līdz šodienai, EBU Eiropas čempions 2012-2013, 2016-2017 smagsvaros.

Bukmeikeri netic Puļeva uzvarai pret Džošua un tas ir pamatojami. Kubrats nekad nav izcēlies ar izcilām tehniskajām dotībām, iepriekš uzvarot savus pretiniekus pateicoties fiziskajiem dotumiem un spējai dominēt, kad cīņa notikusi pie virvēm. Bulgārs nevar nosaukt par spēcīga sitiena īpašnieku, jo tikai 14 no savām 29 cīņām viņam ir izdevies pabeigt priekšlaicīgi.

Ja bulgārs nemainīs savu taktiku cīņā pret britu cīkstoni, tad viņu sagaida spēcīgi un nepatīkami sitieni, kuri teorētiski var piebeigt viņu jau pirmajās dueļa minūtēs. Par labu arī nenāk vecuma faktors, jo Puļevs jau ir sasniedzis 38 gadu slieksni, viena no retajām uzvaras iespējām taktiski ir atbildēt ar spēcīgiem un asiem pretuzbrukumiem, jo Džošua līdz šim ir pierādījis, ka nespēj ātri un veikli atkāpties no pretinieka, dodot negaidītas iespējas pretiniekam, kā tas bija pret Ruizu, pret kuru viņš piedzīvoja zaudējumu.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-par-cinu-dzosua-vs-pulevs/

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss