40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Panthers” uzņems “Patriots”

Karolīna, 20:00 @ 07.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdienas vakarā Jaunanglijas “Patriots” centīsies iegūt 5. uzvaru un turpināt maisīt “playoff” cerību grozu NFL AFC konferencē. Šoreiz pretī lieliskā aizsardzība un briesmīgais uzbrukums, ko izpilda Karolīnas “Panthers”.

“Patriots” šogad ir 4 zaudējumi un 4 uzvaras, bet, objektīvi skatoties, – visas spēles, atskaitot 13-28 zaudējumu pret “Saints”, komanda spēlējusi ļoti cieši, un rezultāts ir tikai ar dažu punktu atšķirību. Pēdējā laikā komanda rāda labāku sniegumu un, neskatoties uz pretiniekiem, var redzēt, ka ar katru spēli treneris-leģenda Bils Beličeks vāra kaut ko ļoti garšīgu. Šajā gadā draftētais “quarterback” Maks Džonss nav superzvaigzne, taču noteikti ar labu potenciālu un lielas kļūdas pieļauj reti, kas būs svarīgs moments pret “Panthers” aizsardzību.

“Panthers” šogad ir izteikta aizsardzības komanda. Kopš sezonas sākumā traumu guva superzvaigzne “running back” Kristians Makkafrijs, komandas uzbrukums ir iestrēdzis dubļos. Pēdējās 2 spēles komanda rāda tiešām vāju sniegumu pret vājām komandām. Vienīgā cerība ir aizsardzība, kuras veiksmīga spēle ļautu nogurdināt “Patriots” aizsardzību un uzvarēt spēli tās galotnē. Komanda vidēji gūst 20 punktus spēlē, taču pēdējās divās spēlēs kopā gūti tikai 22 punkti.

Šoreiz likšu uz pieredzējušo treneru štābu un paredzēšu veiksmīgu “Patriots” spēli, kurā Maks Džonss nepieļaus kļūdas un palīdzēs “Patriots” gūt uzvaru viesos ar vismaz 4 punktu pārsvaru (handikaps -3,5). Taču, ja uz spēli atgriežas “Panthers” superzvaigzne Kristians Makkafrijs, iespējams, no likmes izvairītos. To zināsim tieši pirms spēles.

Prognoze precīza: “Patriots” uzvara 24:6

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Patriots" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54