5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “Packers” uzvarēs abos puslaikos

Grīnbeja, 20:00 @ 24.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Interesants koeficients ir izlikts uz spēli svētdienas vakarā starp Grīnbejas “Packers” un Vašingtonas “Football Team” komandām. “Packers” varbūt nerāda to pašu elites klases uzbrukumu, ko pagājušajā sezonā, taču, neskaitot šīs sezonas pirmo spēli, “Packers” ir veiksmīgi aizsargājusies pret pretiniekiem, jo īpaši Vašingtonas uzbrukuma līmeņa komandām.

“Football Team” guvusi vidēji 22,7 punktus spēlē, kas nemaz nav tik slikti, taču galvenokārt šo statistiku veido divas spēles pret līgas vājākajām komandām un aizsardzībām. “Packers” vidēji spēlē ielaiž, ironiski, bet 22,7 punktus, taču arī šeit ir bijusi katastrofāla sezonas pirmā spēle, kas uz pārējo fona absolūti neparāda “Packers” aizsardzības iespējas.

Mazliet riskējot, teikšu, ka “Packers” uzvarēs abus spēles puslaikus. Komanda punktus spēj gūt gan ātri, gan iedot iespēju skriet saviem “running back” spēlētājiem, tādējādi punktus gūstot lēni un deldējot spēles laiku. Vienīgais, kas nedaudz mani uztrauc, ir “Packers” aizsardzības aizmugures traumu saraksts, taču uzskatu, ka Vašingtona ar savu ne pirmā līmeņa “quarterback” Teiloru Heinikī nebūs tie, kas regulāri testēs šo aizmuguri.

Prognozēju “Packers” uzvaru abos puslaikos.

Prognoze precīza: “Packers” uzvar 1. puslaiku ar 14:7, 2. puslaiku – 10:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Packers" uzvara abos puslaikos
KategorijaNFL
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
Jānis StašulisNFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu