Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Pacers” un “Warriors” izmantos novājinātos sastāvus

Indiāna, 2:00 @ 04.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz sestdienu Indiānas “Pacers” uzņems Maiami “Heat”, kurai nevarēs palīdzēt vairāki vadošie spēlētāji – Bams Adebajo un Džimijs Batlers. “Pacers” šosezon spēlē nestabili, taču praktiski visi basketbolisti ir ierindā, izņemot Tīdžeju Makkonelu.

Jau iepriekšējā mačā “Heat” piedzīvoja pamatīgu zaudējumu pret Klīvlendas “Cavaliers”, bet “Pacers” sīvā cīņā piekāpās Atlantas “Hawks”. Ņemot vērā būtiskos iztrūkumus sastāvā, prognozēju, ka “Pacers” uzvarēs ar vismaz trim punktiem (handikaps -2,5).

Otro reizi šajā nedēļā tiksies Goldensteitas “Warriors” un Fīniksas “Suns”. Pirms trim dienām panākumu svinēja Fīniksa, un komandas kontā tagad ir 18 uzvaru sērija, tiesa, no ierindas izkritis ir Devins Bukers. Stefanam Karijam mačs pret “Suns” bija ļoti vājš, viņš būs motivācijas pilns sevi pierādīt, tāpēc prognozēju “Warriors” uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Pacers” handikaps -2,5 (1,64) x “Warriors” handikaps -2 (1,42)

Prognoze neprecīza: “Heat” uzvara 113:104

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Pacers" -2,5 x "Warriors" -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.33
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73