40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko sāks pārliecinoši

Ostrava, 14:30 @ 22.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Aļona Ostapenko, kura rangā šobrīd atrodas 29. pozīcijā, savā pirmajā mačā Ostravā sacentīsies ar Krievijas tenisisti Annu Bļinkovu, kura piedzīvojusi 26 vietu kritumu un šobrīd ieņem tikai 126. vietu rangā. Pirms diviem gadiem sportistes tikās Luksemburgā, un Ostapenko izcīnīja uzvaru.

2021. gada sezonā Bļinkova nav izcēlusies ar panākumiem uz ātrajiem segumiem. Krievijas tenisistei bijuši tikai divi daudz maz veiksmīgi turnīri uz māla, kuros izdevās sasniegt pusfinālu un ceturtdaļfinālu. Uz pārējiem segumiem nav izdevies tikt tālāk par otro kārtu, turklāt bieži vien nācās apstāties jau kvalifikācijā. Arī Ostravā viņa nespēja kvalificēties, taču iekļuva kā laimīgā zaudētāja.

Ostapenko aizvadīja ļoti labu turnīru Luksemburgā, taču nespēja aizstāvēt pirms diviem gadiem izcīnīto titulu, svētdien zaudējot finālā. Varētu būt nelielas bažas par viņas izturību pie tik smaga grafika, taču no otras puses, spēlējot tik bieži un labi, varētu liecināt par labu fizisko formu. Pagājušajā sezonā latviete Ostravā spēlēja astotdaļfinālā.

Jāsaka, ka tenisistes atrodas divos dažādos stāvokļos. Kamēr Bļinkova spēle nestabili un zaudē, Ostapenko rāda pretējo, tāpēc prognozēju, ka latviete izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu geimu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze precīza: Ostapenko uzvara 6:4, 6:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ostapenko handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19