40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko sāks Monreālas turnīru

Monreāla, 18:00 @ 09.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Monreālas turnīra pirmajā kārtā latviete Aļona Ostapenko, kura pašlaik rangā atrodas 32. vietā, sacentīsies ar Čehijas pārstāvi Kateržinu Sinjakovu, kura pašlaik ir 55. labākā tenisiste pasaulē. Pirms diviem gadiem Pekinā Sinjakova visai viegli pārspēja Ostapenko.

Ostapenko šo sezonu var nosaukt par viļņainu, jo bijuši labi brīži, piemēram, tituls Īstbornā un ceturtdaļfināls Romā, taču arī nepatīkamu brīžu bijis visai daudz – par pēdējo var minēt sniegumu Tokijas olimpiskajās spēlēs, kur viņa jau pirmajā kārtā negaidīti piedzīvoja zaudējumu.

Sinjakova labu tenisu sāka demonstrēt tikai aprīlī, taču arī tas nebija nekas pārdabisks. Tokijā viņa startēja dubultspēlēs un kopā ar Barboru Krejčīkovu izcīnīja zelta medaļas, kas nozīmē, ka uz Kanādu viņa devusies labā noskaņojumā. Abas šodienas pretinieces Monreālā nav pratušas izcīnīt uzvaras – Ostapenko bilance ir 0-2, kamēr čehietei neveiksmīgs bijis vienīgais mēģinājums.

Bukmeikeri par visai izteiktu favorīti uzskata Ostapenko, taču, manuprāt, šis mačs būs sīvs. Sportiskā forma dāmām varētu būt vienāda, iespējams, ka Sinjakovai pat labāka, jo ilgāk spēlēja Tokijā, tāpēc prognozēju, ka latviešu līdzjutējiem šis nebūs patīkams vakars, jo Sinjakova izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Sinjakovas uzvara 6:1, 6:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sinjakovas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19