5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Ostapenko pret Breidiju

Sinsinati, 21:00 @ 18.08.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Aļona Ostapenko tikai otro reizi karjerā sasniegusi Sinsinati WTA 1000 turnīra otro kārtu. Latviete, kura rangā šobrīd ir 32. vietā, sacentīsies ar ranga 14. labāko spēlētāju Dženiferu Breidiju. Maijā, kad tenisistes tikās Madridē, pie panākuma tika amerikāniete Breidija.

Gan Tokijas olimpiskajās spēlēs, gan nākamajā turnīrā Monreālā Ostapenko spēlēja slikti, jo nespēja pārvarēt pirmo kārtu. Sinsinati latviete pieveica Slovēnijas pirmo numuru Tamāru Zidanšeku, tiekot tikai pie otrās uzvaras šajā turnīrā piecos mēģinājumos. Pirmajā setā Ostapenko nebija tālu no taibreika, taču pareizajā brīdī izdevās saņemties un izcīnīt uzvaru.

Sezonas ievadā Breidija sensacionāli iekļuva “Australian Open” finālā, bet jau pēc tam rezultāti pakāpeniski pasliktinājās. Jūnija sākumā viņa spēlēja “French Open” trešajā kārtā, bet nākamais turnīrs bija vien Tokijas olimpisko spēļu ietvaros, kur piedzīvots zaudējums jau pirmajā mačā. Vakar Sinsinati Breidija pārspēja Jekaterinu Aleksandrovu ar 6:3, 7:6(3).

Jau iepriekš minētajā duelī Madridē Breidija pieveica Ostapenko, turklāt amerikāniete nebija labākajā formā. Paredzēt, kādu tenisu demonstrēs Ostapenko, ir grūti, turklāt pirmais amerikānietes mačs parādīja, ka viņa ir labā formā. Prognozēju, ka Breidija izcīnīs uzvaru un iekļūs nākamajā kārtā.

Likme atgriezta: Breidija savainojuma dēļ maču nespēja turpināt, rezultātam esot 7:6(2), 4:5 viņai par labu.

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Breidijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu