40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko iespēja revanšēties

Doha, 16:00 @ 25.02.2022

Pirms divām nedēļām Sanktpēterburgā Anete Kontaveita un Aļona Ostapenko cīnījās par vietu finālā. Toreiz divos setos ar 6:3, 6:4 pārāka bija igauniete, turklāt beigās viņa arī triumfēja visā turnīrā. Kontaveita ar komandu izlēma izlaist Dubaijas turnīru, kurā par čempioni kļuva Ostapenko. Tagad vēl viena tikšanās Dohas pusfinālā. Arī pagājušajā gadā tenisistes duelējās svarīgā spēlē, jo sasniedza Īstbornas finālu, kurā uzvarēja latviete.

Vienas nedēļas izlaišana nākusi par labu Kontaveitai, jo laukumā viņa darbojusies visai pārliecinoši. Jā, otrajā mačā pret Elīzu Mertensu tika zaudēts sets ar 0:6, taču viņa labi atguvās, uzvarot izšķirošo setu ar 6:2.

Ostapenko trīs setu cīņa bija nepieciešama pirmajā kārtā, kam sekoja pārliecinošs sniegums pret divām pirmā desmitnieka spēlētājām. Latviete ir lieliskā formā un izcīnījusi uzvaras jau deviņos mačos pēc kārtas.

Piektdienas pēcpusdienā Ostapenko nebūs favorīte, tomēr viņa pašlaik ir neapstādināma. Latviete gan servē, gan izspēlēs demonstrē labu tenisu, tāpēc Kontaveitai noteikti nebūs nekāda pastaiga. Ticu Ostapenko, tāpēc prognozēju, ka otro nedēļu pēc kārtas latviete spēlēs finālā.

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Ostapenko uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.60
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19