40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Olimp” un “Liepāja” pusfināla 2. spēle

Pinķi, 19:00 @ 25.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas čempionāta hokejā izslēgšanas spēles uzņem apgriezienus, un šovakar pusfināla sērijas otro spēli aizvadīs “Olimp” un “Liepājas” komandas. Pirms divām dienām laukuma saimnieki bija pārāki ar 2:0, dominējot mača lielāko daļu un vēl vairākas reizes pārbaudot vārtu konstrukcijas izturību.

Jau pirms sērijas bija skaidrs, ka “Olimp” lielākais trumpis būs stabilā un pieredzējusī aizsardzības līnija ar Georgiju Pujacu, Maksimu Širokovu, Aleksandru Jerofejevu un gados jauno Arvilu Bergmani priekšgalā. “Liepājai” pirmajā mačā nebija dižu variantu, jo uzbrukuma virknējumiem nav savstarpējās ķīmijas, bet izveidošanai vienatnē trūkst ātruma un meistarības kombinācijas. “Liepājas” galvenais treneris Normunds Sējējs trešajā periodā samaisīja virknējumus, un tas ķīmijai noteikti nebūs nācis par labu.

Prognoze precīza: “Olimp/Venta 2000” uzvara ar 5:2

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olimp" handikaps -1
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23