40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Olimp” 2. uzvara vai “Liepājai” pirmā?

Piņķi, 19:00 @ 25.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla 2. maču ceturtdienas vakarā aizvadīs “Olimp/Venta 2000” un HK “Liepāja”. Pirms divām dienām “Olimp” svinēja sauso uzvaru ar 2:0. Finālā iekļūs komanda, kura pirmā izcīnīs četras uzvaras.

“Olimp” ir šī dueļa favorīte, jo komandas sastāvs ir krietni pieredzējušāks nekā “Liepājas”, turklāt īsi pirms izslēgšanas mačiem vairāki spēlētāji no liepājnieku sastāva tika atskaitīti, kas komplektā ar iekšējām nesaskaņām neveicina labu mikroklimatu komandā.

Ja atskatās uz pirmo maču, tad rezultāts varēja būt krietni lielāks, jo “Olimp” izdarīja 59 metienus pa vārtiem, kamēr “Liepājai” tikai 27. Domājams, ka šodien tik lielu metienu attiecības starpība nebūs, taču Rīgas komandai tik un tā vajadzētu būt pārsvaram, jo Aigara Ciprusa rīcībā ir krietni labāki spēlētāji nekā Normundam Sējejam Liepājas rindās.

Ļoti nozīmīgs faktors arī ir savs laukums, kurā “Olimp” šosezon spēlē ļoti labi, regulārajā čempionātā izcīnot 15 uzvaras Piņķos, bet zaudējot tikai trīsreiz. Prognozēju, ka “Olimp” šovakar izcīnīs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: “Olimp/Venta 2000” uzvara ar 5:2

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olimp" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.34
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45