Prognoze: “Oilers” izcīnīs uzvaru

Otava, 2:00 @ 09.04.2021

Prognoze precīza!

Otavas un Edmontonas komandas šajā sezonā nūjas krustojušas astoņas reizes, un pilnīgi visos dueļos pārāki bijuši “Oilers” hokejisti. Turklāt visi panākumi izcīnīti pamatlaika ietvaros. Protams, galvenā panākumu atslēga bijusi “Oilers” vadošo uzbrucēju sniegums. Vācietis Leons Draizaitls astoņās spēlēs pret “Senators” guvis 21 punktu (10 vārti un 11 piespēles), bet Konors Makdeivids tālu neatpaliek – 20 punkti (4+16).

Komandas tikās vakar, un tieši viņi bija galvenie “Oilers” uzvaras (4:2) kaldinātāji. Makdeivids sešas minūtes līdz beigām izjauca neizšķirtu un Draizaitls turpinājumā iemeta tukšos vārtos. Kā viens, tā arī otrs piedalījās visos vārtu guvumos, tādējādi tiekot pie četriem punktiem. “Senators” nav variantu, kā apturēt pretinieku līderus. Vienīgais, kas runā par sliktu Edmontonai – otrā spēle divās dienās nozīmē izmaiņas vārtsargu līnijā, un Maiks Smits šosezon (vai pēdējos gados) nav izcēlies ar īpašu paredzamību.

Prognozēju, ka “Oilers” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Oilers” uzvara 3;1

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Oilers" uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.81
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
109
Precīzas
44
Zaudētas
61
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT