40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Oilers” izcīnīs uzvaru

Otava, 2:00 @ 09.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Otavas un Edmontonas komandas šajā sezonā nūjas krustojušas astoņas reizes, un pilnīgi visos dueļos pārāki bijuši “Oilers” hokejisti. Turklāt visi panākumi izcīnīti pamatlaika ietvaros. Protams, galvenā panākumu atslēga bijusi “Oilers” vadošo uzbrucēju sniegums. Vācietis Leons Draizaitls astoņās spēlēs pret “Senators” guvis 21 punktu (10 vārti un 11 piespēles), bet Konors Makdeivids tālu neatpaliek – 20 punkti (4+16).

Komandas tikās vakar, un tieši viņi bija galvenie “Oilers” uzvaras (4:2) kaldinātāji. Makdeivids sešas minūtes līdz beigām izjauca neizšķirtu un Draizaitls turpinājumā iemeta tukšos vārtos. Kā viens, tā arī otrs piedalījās visos vārtu guvumos, tādējādi tiekot pie četriem punktiem. “Senators” nav variantu, kā apturēt pretinieku līderus. Vienīgais, kas runā par sliktu Edmontonai – otrā spēle divās dienās nozīmē izmaiņas vārtsargu līnijā, un Maiks Smits šosezon (vai pēdējos gados) nav izcēlies ar īpašu paredzamību.

Prognozēju, ka “Oilers” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Oilers” uzvara 3;1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Oilers" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23