Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Norwich” un “Wanderers” duelis

Noridža, 17:00 @ 27.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kaut arī “Norwich” ir izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas, apspēlējot “Brentford” (2:1 viesos) un “Southampton” (2:1 mājās), un Vulverhemptonas “Wanderers” viesos nav uzvarējusi divos mačos pēc kārtas (1:1 pret Līdsas “United” un 0:2 pret “Crystal Palace”), lielāko sezonas daļu komandas bijušas mainītām lomām – Noridžas klubs arvien Premjerlīgā ieņem pēdējo vietu, bet Vulverhemptona atrodas augstajā sestajā pozīcijā.

Līdz šai divu uzvaru minisērijai “Norwich” nebija uzvarējusi deviņās spēlēs pēc kārtas (0-2-7), bet Premjerlīgā desmit spēlēs bija paņēmusi tikai divus punktus. Tādēļ nav liels pārsteigums, ka vācu speciālistam Dānielam Farkem nācās zaudēt darbu – kaut gan atlaišanas brīdis pēc pirmās uzvaras Premjerlīgas sezonā, protams, bija visai interesanti izvēlēts. Un arī šīs divas uzvaras var saukt par nedaudz neloģiskām, jo izveidoto momentu ziņā Noridža atpalika gan no Brentfordas (xG 1,16 pret 2,79), gan no Sauthemptonas (0,44 pret 1,13).

Vulverhemptonas “Wanderers” tikmēr iepriekšējās astoņās spēlēs ir piecas uzvaras un tikai viens zaudējums, bet izbraukumā pirms divām neuzvarētajām spēlēm bija pārāka četros mačos pēc kārtas. Viesiem gan nebūs Pedru Netu un Džonija Kastro, taču “Wanderers” sastāvs un rādītais sniegums ir pietiekami liels arguments, lai favorītes lomu atvēlētu viesu komandai. “Norwich” joprojām būs jāiztiek bez aizsarga Kristofa Cimmermana, kurš šosezon vēl nav spēlējis, un visdrīzāk arī bez turku aizsarga Ozana Kabaka, kurš nav spēlējis kopš oktobra.

Prognozēju, ka “Wanderers” uzvarēs.

Prognoze neprecīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Wanderers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.16
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90