40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Nizhny Novgorod” un “Turk Telekom” cīņa

Ņižņijnovgoroda, 18:00 @ 23.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

FIBA Čempionu līgas TOP16 turnīrā otrdien savā starpā tiksies “Nizhny Novgorod” un “Turk Telekom”. Krievijas komanda grupu turnīrā aizvadījusi divas spēles, abās tiekot pie uzvarām, savukārt “Turk Telekom” kontā ir trīs spēles, bet tikai viena uzvara.

Pagājušajā nedēļā “Turk Telekom” un “Nizhny Novgorod” aizvadīja savstarpējo maču, un Turcijas vienība savā laukumā visai negaidīti zaudēja ar 71:84. Krievijas komanda pēdējā laikā gan spēlē ļoti labi, jo septiņās spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras, kamēr “Turk Telekom” astoņu spēļu nogrieznī uzvaru un zaudējumu skaits ir vienāds.

Prognozēju, ka “Turk Telekom” otrdien izcīnīs uzvaru. Šo spēli turkiem var raksturot kā “būt vai nebūt”, lai komanda varētu turpināt cīņu par tikšanu tālāk. Turcijas čempionātā komanda atrodas “play-off” zonā un par neko īsti šobrīd necīnās, tāpēc var pievērst vairāk uzmanību FIBA Čempionu līgai. Gan leģionāri, gan sastāvs kopumā turkiem ir labāks un uzskatu, ka komanda nospēlēs krietni labāk nekā pirms nedēļas.

Prognoze neprecīza: “Nizhny Novgorod” uzvara ar 96:82

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Turk Telekom" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63