40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Nišikori jāapliecina favorīta statuss

Vašingtona, 2:00 @ 03.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vašingtonā uz cietā seguma sāksies ATP turnīrs. Pirmajā kārtā 67. ranga numurs Kei Nišikori no Japānas sacentīsies ar vietējo spēlētāju Semu Kveriju, kurš rangā atrodas pozīciju zemāk jeb 68. vietā. No iepriekšējām trim tikšanās reizēm divreiz pārāks bijis Nišikori.

Par veiksmīgu šo sezonu Nišikori nevar nosaukt, jo uz neviena no segumiem nav izdevies parādīt labu tenisu. Izņēmums bija Tokijas olimpiskās spēles, kurās viņš startēja ar pavisam citu motivāciju. Pirmajās trīs kārtās Nišikori uzvarēja, tādējādi sasniedzot ceturtdaļfinālu, taču tajā izdevās uzvarēt tikai divus geimus pret Novaku Džokoviču.

Kverijs nav bieži redzams labā fiziskajā formā, taču reizēm viņš izšauj, piemēram, Maljorkā amerikānis spēlēja finālā, kurā gan nebija daudz variantu pret Daniilu Medvedevu. Mājas turnīrus Kverijs nav uzsācis veiksmīgi, jo Atlantā piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

Nišikori ir spēles favorīts, taču viņam būs jāpierod pie pretinieka servēm. Ja tas tiks izdarīts, visam jābūt kārtībā, jo izspēlēs Kverijs nav spēcīgs. Prognozēju, ka Nišikori uzvarēs ar vismaz trīs geimu pārsvaru (handikaps -2,5).

Prognoze precīza: Nišikori uzvara 6:4, 6:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Nišikori -2,5 geimu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19