Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Nīderlande uzvarēs pārliecinoši

Rīga, 21:45 @ 08.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nīderlande Luī van Gāla atgriešanās spēlē pirms mēneša neuzvarēja Norvēģijā (1:1), taču mājās sagrāva gan Melnkalni (4:0), gan Turciju (6:1) un pārņēma grupas līderes godu. Pie van Gāla nīderlandieši atgriezušies pie sava klasiskā izvietojuma 4-3-3, kuru šogad bija izmantojuši reti, un vadošo uzbrucēju, uzbrūkošo pussargu un malējo aizsargu klātbūtne ļauj Nīderlandei atkal iejusties dominējošā, plūstošā un ļoti uzbrūkošā futbolā.

Pasaules kausa formāts jeb papildkritēriji vienāda punktu skaita gadījumā nosaka, ka Nīderlandei vārtu starpībai beigās var būt liela nozīme, jo tā būs svarīgāka par savstarpējo spēļu rezultātiem. Nīderlandieši jau pēc sešām kārtām ir iekrājuši krietni labāku starpību nekā konkurentēm (+13 pret Norvēģijas +7 un Turcijas +3), tomēr FIFA turnīru reglamentu dēļ visdrīzāk arī šomēnes pret Latviju un Gibraltāru uzdevums būs ne tikai paņemt trīs punktus, bet arī uzvarēt pēc iespējas pārliecinošāk.

Latvija savā laukumā ar vairāk kā divu vārtu starpību nav zaudējusi jau divus gadus, taču taisnības labad jāsaka, ka kopš Roberta Levandovska cepures trika 2019. gada oktobrī (3:0 Polijas labā) Rīgā arī viesojies ļoti maz izlašu, kuras būtu kaut pielīdzināmas Nīderlandes jaudai, – Austrijas otrais sastāvs ar lērumu Vācijas Bundeslīgas spēlētāju (Latvija uzvarēja ar 1:0) un Norvēģija ar Ērlingu Holannu priekšgalā (norvēģi pirms mēneša uzvarēja ar 2:0). Ņemot vērā Nīderlandes praktiski labāko sastāvu (diskvalifikācijas dēļ nebūs Džordžinjo Veinalduma) ar Memfisu priekšgalā, ieinteresētību turnīra tabulā un Latvijas milzīgās problēmas gan kadru (diskvalifikācija Vladislavam Gutkovskim, veselības problēmas Kristeram Toberam, Jānim Ikauniekam, Vladimiram Kamešam, Pāvelam Šteinboram), gan spēļu prakses ziņā, ir visnotaļ liela iespēja, ka arī šoreiz savā aizsardzības trešdaļā klāsies ļoti smagi. Amsterdamā, par laimi, izdevās ielaist tikai divus vārtus (0:2). Kā būs Rīgā?

Prognozēju, ka Nīderlande uzvarēs ar handikapu 2:0

Prognoze neprecīza: Nīderlandes uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Nīderlandes uzvara ar handikapu 2:0
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90