Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Nice” labi pabeidza gadu

Bresta, 14:00 @ 09.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kristofa Galtjē vadītā “Nice” 2021. gadu pabeidza ar trim uzvarām pēc kārtas un Francijas futbola čempionātā ar 34 punktiem 19 spēlēs pēc pirmā apļa ieņem trešo vietu, cerot pēc četru sezonu pārtraukuma atkal izcīnīt medaļas. Tikmēr “Brest”, kas ar 25 punktiem ieņem 12. vietu, pēc briesmīga sezonas sākuma, neuzvarot pirmajās 11 spēlēs, pēcāk kļuva par vienu no karstākajām komandām Francijā – iepriekšējos 12 mačos izcīnītas septiņas uzvaras un piedzīvots tikai viens zaudējums (0:4 mājās pret “Montpellier”).

Savdabīgi, ka abas komandas izbraukumā iekrājušas vairāk punktu nekā savā laukumā. “Nice” viesos nav zaudējusi jau piecos mačos pēc kārtas, šajā nogrieznī neuzvarot vienīgi Parīzē (0:0), un šosezon desmit izbraukuma spēlēs svinējusi septiņus panākumus un piedzīvojusi tikai divus zaudējumus. Lai arī “Brest” ārpus mājām ieguvusi par vienu punktu vairāk, savā laukumā gan arī tendences ir labas – pēc piecām neuzvarētām spēlēm sekojusi piecu spēļu sērija ar četrām sausajām uzvarām un jau pieminēto anomāliju pret “Montpellier”.

Nicas panākumus ārpus savas pilsētas var skaidrot ar Galtjē pragmatisko spēles stilu – viņa piekoptais klasiskais 4-4-2 un pretuzbrukumu futbols ir efektīvāks, ja pretiniekiem nākas uzbrukt vairāk un attiecīgi atstāt vairāk brīvu zonu aizsardzībā, nekā vidusmēra un otrā ešelona komandas darītu izbraukuma spēlēs. Un šajā ziņā Brestai jābūt ļoti uzmanīgai – komanda ir uz viļņa, bet Nicas pārejas uzbrukumā apturēt var būt ļoti sarežģīti.

Prognoze precīza: “Nice” uzvara 3:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Nice" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.33
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90