Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Neptunas” eksaminēs “Siauliai”

Klaipēda, 19:00 @ 07.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vienā no trim Lietuvas basketbola līgas piektdienas regulārās sezonas spēlēm tiksies Klaipēdas “Neptunas” un “Siauliai”. Klaipēdas komanda, kas aizvadījusi par vienu spēli vairāk, ar 13 uzvarām un 22 zaudējumiem šobrīd atrodas 6. vietā, savukārt Šauļu vienībai ir 12 uzvaras un 22 neveiksmes, kas dod 8. pozīciju.

“Neptunas” demonstrē labu sniegumu pēdējos mačos, jo aizvadītajās piecās spēlēs izcīnītas četras uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pret spēcīgo Viļņas “Rytas”. Arī “Siauliai” spēlē labi, īpaši jau savā laukumā, taču sniegums izbraukumā bijis visai nestabils.

Par labu “Neptunas” spēlē arī tas, ka komandas sastāvs ir krietni pieredzējušāks, salīdzinot ar pretiniekiem. Prognozēju, ka Klaipēda izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu punktu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze neprecīza: “Neptunas” uzvara 107:106

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Neptunas" handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63