Maskava, 19:00 @ 04.11.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā šovakar gaida interesants vakars. Visupirms plkst. 19:00 Maskavā tiksies CSKA un Stambulas “Fenerbahce”. Krievijas lielklubs pašlaik ir ievainojamāks kā jebkad. Pēdējos trīs mačos CSKA piekāpās divām Francijas komandām Eirolīgā, kā arī piedzīvoja sensacionālu neveiksmi VTB līgā pret četru latviešu pārstāvēto Tallinas “Kalev/Cramo”.

Visos mačos bija redzams, ka CSKA ir iekšējās problēmas. Komandā ir iztrūkums garajā galā, vēl joprojām nevar palīdzēt Nikola Milutinovs, viņa vietu ieņem Kenets Farīds, taču redzams, ka amerikānim nepieciešams vēl adaptēties Eiropas basketbolam.

“Fenerbahce” ir ko likt pretī garajā garā – Jans Veselijs un Devins Bukers. Lai gan Stambulas komanda piedzīvojusi trīs neveiksmes pēc kārtas Eirolīgā, visi mači izšķīrušies pašā galotnē, turklāt pretinieki bija ļoti spēcīgi – “Real”, “Barcelona” un “Olympiacos”. “Fenerbahce” izmantos CSKA krīzi un uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Milānā tiksies turnīra līderes – “Olimpia” un “Barcelona”. Abu komandu izredzes tiek vērtētas līdzīgi, taču par favorīti uzskatu Barselonu. Iepriekšējās tendences rādījušas, ka Spānijas klubs pēc zaudējuma Eirolīgā ļoti reti piedzīvo vēl vienu neveiksmi.

“Olimpia” šosezon ir labi komplektējusies, taču “Barcelona” lielos dueļus pārsvarā uzvar, Šarūns Jasikēvičs māk savējos motivēt, tāpēc prognozēju Barselonas uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Fenerbahce” handikaps -2 (3,25) x “Barcelona” handikaps -2 (2,14)

Prognoze neprecīza: “Olimpia” uzvara 75:70

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Fenerbahce" handikaps -2 x "Barcelona" handikaps -2
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
6.96
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT