Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Monaco” jau zaudējusi pārāk daudz punktu

Klermona, 18:00 @ 26.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Francijas bronzas medaļniece “Monaco” pirmajās septiņās kārtās sakrājusi tikai astoņus punktus un ieņem 13. vietu, kamēr otrās līgas vicečempione “Clermont Foot 63” ar deviņiem punktiem ir divas pozīcijas augstāk. Pēc brīnišķīgās iepriekšējās sezonas otrās daļas Niko Kovāča vadītajai “Monaco” šosezon katra spēle bijusi ļoti smaga un viegla būt nesolās arī šī cīņa – Klermonas komanda augstākajā līgā debitēja ar troksni un ar savu simpātisko uzbrukuma futbolu jau paguva piesaistīt neitrālo skatītāju uzmanību.

Tiesa gan, debitantu entuziasms pamazām sāk noplakt. “Clermont” pirmajās divās kārtās pelnīti ar 2:0 uzveica “Bordeaux” (viesos) un “Troyes” (mājās) un atņēma punktus Lionā (3:3), tomēr aizvadītajā kārtā nācās nolaisties uz zemes ar 0:6 Rennā, neuzvarot jau piektajā mačā pēc kārtas un piedzīvojot jau otro sagrāvi (vēl arī 0:4 Parīzē). Ja Klermonas rezultāti caurmērā atbilduši parādītajam sniegumam, to gan nevarētu teikt par “Monaco”, kas pamanījās neuzvarēt vairākās spēlēs, kurās bija krietni draudīgāka par pretinieci, un zaudēt vairākās spēlēs, kurās varēja pamatoti cerēt kaut uz neizšķirtu. Paredzēto punktu jeb xP ziņā “Monaco” ar 12,44 punktiem pēc trim kārtām ir trešajā vietā līgā.

Nākamnedēļ “Monaco” gaida izbraukums Eiropas līgā uz Basku Zemi (ciemos pie “Real Sociedad”), tomēr līdz tam mačam būs četras dienas laika, tādēļ Kovāča treneru štābs varēs brīvi koncentrēties arī izbraukumam uz Klermonu un pārāk netaupīt līderus – viņi būs vajadzīgi arī svētdienas vakarā, jo punktu Francijas čempionātā jau tā ir zaudēts pārāk daudz.

Prognozēju, ka “Monaco” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Monaco” 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Monaco" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90