40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Moldovas izlase nezaudēs ar daudz vārtiem

Rīga, 19:00 @ 22.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

UEFA Nāciju līgā klāt izšķirošie notikumi, lai noskaidrotu, kuras komandas spēlēs augstākās līgās un kuras kritīs uz leju. D grupas piektajā spēļu kārtā uzmanība grupas līdervienībām, pirmajā vietā esošā Latvija, kas  tikusi pie divpadsmit punktiem tiksies pret Moldovu, kas četru spēļu kārtās tikusi pie astoņiem punktiem.

Iepriekšējie rezultāti

Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas izlase nospēlējusi nevainojami D grupas pirmajās četrās spēlēs, attiecīgi visās šajā spēlēs tikusi pie četrām uzvarām un atrodas grupas galvgalī ar divpadsmit punktiem. Ceturtdienas vakarā gaidāmie pretinieki Moldova četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, neizšķirta izbraukumā ar Andoru un zaudējusi savā laukumā Latvijai ar rezultātu divi pret četri. Abas komandas pirmo savstarpējo spēli aizvadīja ļoti rezultatīvi, bet Latvijas izlases gadījumā šobrīd daļa no līderiem, tajā skaitā uzbrukumā, nav šobrīd labākajā sportiskajā formā kā tas bija pirmajā savstarpējā spēlē.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs Latvijas izlase, izliekot koeficientu 1.7. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 3.86, savukārt Moldovas izlases panākums novērtēts ar koeficientu 5.8.

Latvijas izlase pēdējās septiņās no astoņām mājas spēlēm nav guvusi vairāk kā vienus vārtus. Koeficients, ka Latvijas izlase negūs vairāk par 1.5 vārtiem, ir 1.86.

Pēdējās septiņās no astoņām izbraukuma spēlēm UEFA Nāciju līgā Moldovas izlase nav zaudējusi spēles ar vairāk kā vienu vārtu deficītu. Koeficients, ka Moldovas izlase spēli pret Latviju nezaudēs ar vairāk kā vienu vārtu deficītu (Āzijas handikaps +1) , ir 1.68.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Moldovas handikaps +1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.68
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37