Minska, 19:10 @ 10.09.2021

Prognoze neprecīza!

Minskas “Dinamo” sezonu ir iesākusi ļoti labi, kas mani varbūt pat nedaudz pārsteidz. Tas, ka komanda būs laba un mērķi ir visaugstākie šosezon, bija skaidrs, taču es neticēju, ka treneru korpuss spēs tik ātri visu sakārtot, lai jau pašā sezonas ievadā būtu tik labi rezultāti.

“Avtomobilist” zaudējusi savu pirmo numuru vārtos, kas ir liels trieciens. Kovars bija komandas vilcējs iepriekšējās sezonās un būs interesanti paskatīties, kā ies bez viņa. Iepriekšējā spēle visai veiksmīgi divi gūti vārti (rupja vārtsarga kļūda un raidījums savos vārtos SKA hokejistam) ļāva uzvarēt SKA, taču manā skatījumā šajā mačā favorītiem vajadzētu būt tieši mājiniekiem.

Jā, ir baumas, ka “Dinamo” ir iztrūkumi sastāvā, taču nepaļausimies baumām. Protams, varam arī sagaidīt oficiālos sastāvus un tad izdarīt likmi, taču prognozēju, ka Minskas komanda izcīnīs uzvaru, neņemot vērā neizšķirta iespējamību.

Prognoze neprecīza: “Avtomobilist” uzvara 2:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Dinamo" uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
22
Precīzas
11
Zaudētas
10
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
33
Zaudētas
28
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT