40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Minska sezonu sākusi labi

Minska, 19:10 @ 10.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Minskas “Dinamo” sezonu ir iesākusi ļoti labi, kas mani varbūt pat nedaudz pārsteidz. Tas, ka komanda būs laba un mērķi ir visaugstākie šosezon, bija skaidrs, taču es neticēju, ka treneru korpuss spēs tik ātri visu sakārtot, lai jau pašā sezonas ievadā būtu tik labi rezultāti.

“Avtomobilist” zaudējusi savu pirmo numuru vārtos, kas ir liels trieciens. Kovars bija komandas vilcējs iepriekšējās sezonās un būs interesanti paskatīties, kā ies bez viņa. Iepriekšējā spēle visai veiksmīgi divi gūti vārti (rupja vārtsarga kļūda un raidījums savos vārtos SKA hokejistam) ļāva uzvarēt SKA, taču manā skatījumā šajā mačā favorītiem vajadzētu būt tieši mājiniekiem.

Jā, ir baumas, ka “Dinamo” ir iztrūkumi sastāvā, taču nepaļausimies baumām. Protams, varam arī sagaidīt oficiālos sastāvus un tad izdarīt likmi, taču prognozēju, ka Minskas komanda izcīnīs uzvaru, neņemot vērā neizšķirta iespējamību.

Prognoze neprecīza: “Avtomobilist” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Dinamo" uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64