40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Milan” jākoncentrējas uz 1. vietu

Udīne, 21:45 @ 11.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Itālijas A sērijas līdere sestdienas pašā izskaņā spēlēs pret “Udinese”. Pārsvars pār tuvākajām konkurentēm Milānai ir tikai punkta apjomā, savukārt Udīne cenšas tikt aizvien tālāk no izslēgšanas zonas – pēc 16 mačiem komandas kontā 16 punkti un sešu punktu handikaps pār 18. vietu.

Šonedēļ “Milan” piedzīvoja zaudējumu UEFA Čempionu līgā, līdz ar to starptautiskā sezona klubam noslēgusies. Itālijas čempionātā komandas kontā ir divas uzvaras pēc kārtas, bet pirms tika piedzīvotas divas neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Neko diži pozitīvu nevar ieraudzīt “Udinese” sniegumā. Pēdējā uzvara izcīnīta 7. novembrī, un kopumā 13 spēļu nogrieznī “Udinese” uzvarējusi tikai vienreiz. No pēdējām trim savstarpējām spēlēm Milāna bijusi labāka divreiz.

Lai tiktu pie titula, otrā desmitnieka komanda ir jāpārspēj, tāpēc prognozēju “Milan” uzvaru.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Milan" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71