40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Mettas” uzvaru ailītē nullei nevajadzētu palikt ilgi

Rīga, 18:30 @ 20.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola čempionāta augstākajā līgā pēc sešām kārtām bez uzvaras ir palikušas trīs komandas – astotās vietas īpašniece “Metta” (trīs neizšķirti), devītajā pozīcijā esošā “Super Nova” (divi), kā arī “Spartaks” (viens). Trešdienas vakarā divas no šīm vienībām tiksies savā starpā – “Metta” Hanzas vidusskolas laukumā uzņems 2016. un 2017. gada čempionu “Spartaku”, kas šogad gan krietni mainījis savu veidolu un gan leģionāru skaita, gan sastāva kvalitātes un dziļuma ziņā visai tālu atpaliek pat no iepriekšējās sezonas modeļa.

Abām komandām sezonas ievadā bija diezgan smags kalendārs, taču “Spartaka” rezultāti pagaidām diži nav uzlabojušies arī pret tiešajām konkurentēm – zaudējis pret lielo četrinieku, “Spartaks” iepriekšējās kārtās neguva vārtus arī pret “Super Nova” (0:0) un “Daugavpili” (0:2), vārtus neiesitot jau 401 minūti pēc kārtas. Tikmēr “Metta” savas spējas pret apakšgala komandām pa īstam sāks pārbaudīt tagad – atspēlējusi 0:2 Tukumā (2:2) un paņēmusi divus punktus pret augšējo piecinieku, ja pie tā skaita arī “Audu”, pirmo apli “Metta” pabeigs pret “Spartaku”, “Daugavpili” un “Super Nova”.

“Mettai” netrūkst labu spēlētāju darbībās ar bumbu, kuriem patīk saasināt un arī pašiem apdraudēt vārtus, un, ja uzbrucēji ar Artjomu Puzirevski priekšgalā spēs realizēt savus momentus, arī “Mettas” uzvaru ailītē nullei nevajadzētu palikt diez ko ilgi.

Prognoze precīza: “Metta” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Metta uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90