40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Merkezefendi” cīņā par nonākšu Turcijas elitē

Denizla, 20:00 @ 05.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola 2. līgā pirmdienas vakarā spēle starp “Merkezefendi” un “Kocaeli”. Turnīra tabulā “Merkezefendi” ar 16 uzvarām un astoņiem zaudējumiem ieņem 3. vietu, bet “Kocaeli” kontā ir 13 uzvaras un 10 zaudējumi, šobrīd atrodoties 10. pozīcijā.

“Merkezefendi” uzņēmusi ļoti labu ritmu, jo komanda uzvarējusi pēdējās deviņas spēles pēc kārtas. Sastāvs ir ļoti pieredzējis, un komanda cīnās par čempiontitulu, kas nozīmētu automātisku iekļūšanu Turcijas augstākajā līgā, kamēr 2. līdz 9. vieta aizvada izslēgšanas spēles.

“Kocaeli” ir vidusmēra komanda un cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, taču “Merkezefendi” ir krietni labākā formā, tai obligāti jāizcīna šovakar uzvara, tāpēc prognozēju, ka “Merkezefendi” uzvarēs ar vismaz 10 punktu pārsvaru (handikaps -9,5).

Prognoze precīza: “Merkezefendi” uzvara 81:62

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Merkezefendi" handikaps -9,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63