Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: Marseļa pakaļ trim punktiem

Marseļa, 22:00 @ 30.04.2021

1 no 2!

Aprīļa pēdējā dienā Francijas futbola čempionātā spēlēs Marseļas “Olympique” un “Strasbourg”. Marseļas komanda cīnās par iekļūšanu Eirokausos, jo šobrīd atrodas 6. vietā, bet no 5. labākās komandas atpaliek tikai par punktu, kamēr Strasbūras uzdevums ir palikt līgā, jo komandas kontā ir 37 punkti, bet izkrišanas zonā esošajām komandām ir par sešiem punktiem mazāk.

Sākot ar 10. martu, “Olympique” spēlē labi, jo septiņu maču nogrieznī izcīnītas piecas uzvaras, bet pa reizei nospēlēts neizšķirti un zaudēts. Neko tik pozitīvu nevar teikt par “Strasbourg”, jo pēdējās sešās spēlēs komanda uzvarējusi tikai vienreiz, vienā mačā netika noskaidrota uzvarētāja, bet atlikušajās četrās reizēs zaudēts.

Par šīs spēles favorīti tiek uzskatīta “Olympique”, par ko liecina koeficients 1,94. Otrs reālākais scenārijs ir neizšķirts (3,40), taču nekur tālu neatpaliek iespēja, ka “Strasbourg” izcīnīs uzvaru – koeficients 3,95.

Pēdējas 12 no 16 “Olympique” mājas spēlēm abas komandas izcēlušās ar precīziem sitieniem vārtos. Uz to, ka piektdienas vakarā abas komandas gūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,72.

Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās piecās no sešām Marseļas mājas spēlēm Francijas čempionātā. Šāda notikuma piepildīšanās šajā reizē novērtēta ar koeficientu 1,91.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37